Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone -10.kapitola

26. února 2010 v 11:06 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Když Kate přijela, ukázal jsem jí její pokoj a se sdělením, že na ní budu čekat dole v knihovně jí nechal prostor, aby se zabydlela. Asi po 30 minutách přišla dolů a já jí začal ukazovat celý dům, představil jsem jí personál a pak jsme šli ven a procházeli se po mých pozemcích. Hodně se zajímala o má zvířata.

"Nemůžu tomu uvěřit. Připadám si, jako kdyby se mi to všechno zdálo."
"Ale jste vzhůru, mám Vás štípnout?" šibalsky jsem se zasmál a rukou naznačil, že jsem připraven.
"Nééé radši ne. Ale něco Vám povím, vy se nezdáte, ale asi budete pěkný kvítko, že??"
"Já??? vůbec ne." oba jsme propukli v hlasitý smích.
"pojďte, ještě Vám chci něco ukázat."řekl jsem a zavedl jí k jednomu výběhu.
"Ježiši, ten je krásný!!!"
"Je mu pár týdnů. Ale jeho maminka bohužel už nežije." řekl jsem sklesle. "Musíme ho dokrmovat." vzal jsem láhev s mlíčkem a koloušek začal hned sát. "Je to zlatíčko." usmál jsem se na Kate. "Chcete si to zkusit?"
"To myslíte vážně?" vykulila na mě své velké zelené oči.
"Jistě, jen pojďte, nebojte se. Nedělejte žádné rychlé pohyby a bude to v pořádku."

Opatrně přistoupila a já jí předal láhev s mlíčkem. Koloušek začal sát, já se postavil vedle nich , opřel se o ohradu a pozoroval jsem jak se k ní má. Kate se smála, hladila ho. Vypadala šťastně. A já byl šťastný, že alespoň teď jsem jí mohl vynahradit to, jak jsem jí ublížil.
"je úžasný! Jak se jmenuje?" vzhlédla ke mně.
"Nooo....ehm..nooo...Víte, já mám rád pohádky a tak jsem ho prostě pojmenoval Bambi." čekal jsem,jak bude reagovat. Mnoho lidí mě nechápe, proč mám rád pohádky. Ale Kate byla buď velmi taktní a nebo se mě snažila opravdu pochopit, jako už dlouho nikdo, protože odpověděla:
"Bambi...Krásné jméno. Tu pohádku jsem jako malá milovala." a nic víc, žádné narážky. Byla to úleva.
"Tak pojďte Kate, měli bychom začít pracovat..."
"Jistě."

Naše zkoušky probíhaly u mě doma v soukromé zkušebně. Je to obrovský sál obklopený zrcadly a reprobednami. Postupně jsem jí začal ukazovat své kroky od nejjednodušších až po ty složité. Kate na sobě hodně zapracovala a já na ní byl náležite pyšný. Při práci jsme se hodně nasmáli a hodně se sblížili. Začali jsme si tykat a stali se z nás dobří kamarádi.

Když jsme zrovna nezkoušeli s Kate, tak jsem buď jezdil na zkoušky na mou show (Mimochodem, nikdo nevěděl, že je u mě doma a já jí vše učím. Na zkouškách jsem mírně upravoval choreografie. Nikdo nechápal, proč to dělám. Ale musel jsem, abych jí tam mohl pak zařadit.) a nebo jsem trávil svůj volný čas s Kate. Bylo mi s ní tak dobře, až mi to někdy nahánělo strach. Věděl jsem, že odsud bude muset brzo odejít a já si až přílš zvykl jí tu mít. Už jsem nebyl osamělý. Jediné, co mě uklidňovalo bylo, že brzo vyrazíme na tour...

Každý večer jsme trávili společně. Někdy jsme se dívali na filmy, někdy hráli hry, ale většinou jsme jen tak seděli u krbu zachumlaní do dek a povídali dlouho do noci. Jednoho podvečera náš rozhovor však nabral jiný směr než obvykle. Byl více otevřený a intimnější...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuuzcaa zuuzcaa | 26. února 2010 v 14:33 | Reagovat

proč mam pocit, že bude další díl smutnej :(

2 Stepies Stepies | Web | 26. února 2010 v 14:37 | Reagovat

Hmmmmm.... Imtivní rozhovor.. Taky bych chtěla...  :-D  
Mimochodem, už sem se bála že si budou přád vykat...

3 Zuzik.14 Zuzik.14 | Web | 26. února 2010 v 16:13 | Reagovat

to je roztomilý s tím kolouškem :)
no to jsem teda zvědavá co se mezi nimi stane :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama