Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone - 5. kapitola

24. února 2010 v 23:23 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Druhý den ráno po probuzení jsem na sobě pocítil, že nejsem zrovna ve své kůži, protože jsme museli dořešit tu situaci s tanečníky. pořád jsem si to trochu vyčítal, že jsem to takhle zkomplikoval. Rychle jsem na sebe hodil, co jsem měl po ruce a utíkal najít šéfa mé ochranky Charlieho.
"Charlie? Charlie! Kde jsi?" volal jsem.
"Tady jsem, pane. Dobré ráno."
"Dobré ráno Charlie. Jen jsem se chtěl zeptat, zjistili jste něco o té ženě?"
"Ano pane, počkejte, mám to napsané..."vytáhl složený list papíru z vnitřní kapsy svého černého saka a pokračoval..."Jmenuje se Kate..umm Kate Smithová. Žije se svou rodinou-matkou, otcem a starším bratrem asi 3 míle odsud. Matka je kosmetička a otec pracuje ve stavební firmě."
"Dobře, potřebuji abyste jí zkontaktovali a domluvili mi s ní schůzku, nejlépe ještě na dnešek nebo na zítřek ano?" jemně jsem ho chytl za rameno.
"Jistě pane."
"Až to zařídíte, dejte mi vědět. Budu...no však vy víte kde." mrkl jsem na něj.

Na konferenčním stolku ležel můj černý klobouk, vzal jsem ho, posadil na hlavu, do podpaží jsem si vložil skicák a do ruky vzal tužku. Své kroky jsem namířil opět k mému stromu... Posadil jsem se, chvíli jen tak pozoroval okolí a vdechoval čerstvý vzduch. Před sebou jsem uviděl dva motýly jak poletují sem a tam, z květiny na květinu. Popadl jsem svůj blok a začal kreslit výjev, který jsem právě viděl. Ti motýli byli tak nespoutaní, tak svobodní. Opět mě přepadla úzkost - kéž bych to mohl říci o všech zvířatech. Proč se lidé nemohou chovat jako lidé? Jako bytosti, které se snaží pomáhat...Mají tu moc a neváží si toho. Raději vedou války a snaží si dokázat,čí moc je větší...Uslyšel jsem někoho přicházet. Byl to Charlie. Přišel mi oznámit, že má schůzka s Kate je domluvena na dnešek na třetí hodinu odpoledne...

"No, to je nejvyšší čas jít se najíst a připravit se na její příjezd, Charlie. Děkuji."

V jídelně už pro mě byl připraven oběd. Jsem vegetarián, takže tam pro mě byly nachystané různé saláty, ovoce a něco k pití. I když v této místnosti netrávím příliš mnoho času, je zařízená tak, abych se zde cítil dobře a pohodlně. Všude po stěnách jsou zavěšeny malby mých oblíbených umělců.

Po jídle jsem se odebral obléci si něco více reprezentativního. Tentokrát jsem zvolil barevnou uniformu. Zrovna když mi má vizážistka a blízká přítelkyně upravovala nalíčení, přišli mi oznámit, že se Kate Smithová již dostavila a čeká na mě dole v knihovně...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 25. února 2010 v 17:02 | Reagovat

Tak si ji našel to jsem zvědavá jestli bude souhlasit s tím tancováním s ním. :-D

2 Zuzik.14 Zuzik.14 | Web | 25. února 2010 v 19:19 | Reagovat

Tak jsem zvědavá jestli bude chtít tancovat...podle mě nejdřív bude říkat že ne, ale Mike ji přesvědčí :) :-)

3 Lenča Lenča | 1. března 2010 v 16:19 | Reagovat

Já tak zádím Kate,to co všecko prožívá..To je uplně jak ze snu :-) určitě bude tancovat :-D

4 amonikam amonikam | 14. listopadu 2012 v 19:49 | Reagovat

takže přece jen :-) aaa Kate a možná nejen budoucí tanečnice ale i Mikova láska:-) ale uvidíme, uvidíme :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama