Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone -34.kapitola

11. října 2010 v 14:42 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Zdálo by se, že tento večer bude jako každý jiný zde. Alespoň jsem doufal v to, že to tak vypadá a Kate nic nepoznala. Zvláště na mém chování. Seděli jsme opět v našem křesílku houpali se do rytmu hudby. V krbu praskal oheň a venku shodou okolností bubnoval déšť na okno stejně tak, jako při naší první společné noci. Měl jsem Kate schoulenou v náruči a dívala se na mě. V očích se jí odrážely malé plamínky a tvář měla ozářenou měkkým a teplým odstínem oranžové barvy, která momentálně dominovala v celé místnosti. Musel jsem se k ní sklonit a políbit jí. Přisunul jsem si jí blíž a něžně jí líbal. Čím byl polibek delší, tím hladovější jsem byl. Od toho večera po večírku mezi námi žádný přímý fyzický kontakt nebyl. Měl jsem obrovské nutkání vykřičet, jak moc se mi stýskalo a jak poi ní toužím. Ale snažil jsem se ovládat a byl připravený kdykoli přestat. Stačí sebemenší náznak, že se jí něco nelíbí a přestal bych. Ale nic nepřišlo. Místo toho mě pevně objala jednou rukou za krkem a přidržovala si mě pro případ, že bych chtěl přestat. Po chvíli jsem se snažil odtáhnout, aby věci nezašly příliš daleko a já byl schopný udělat to, co jsem měl v plánu. Ale nepustila mě a místo toho vzrušeně špitla "Nepřestávej..." A tak jsem se všemu poddal a nepřemýšlel. "Nepřestanu.." dočkala se mé odpovědi. Až přide ta pravá chvíle, udělám to, co jsem měl v plánu...

Když náš polibek ustal, neměli jsme dost. Líbal jsem jí po celém obličeji - na tvářích, na očích, na čele....a na krku, z toho mohla zešílet. Věděl jsem, že právě tam je její nejcitlivější místo. Po chvíli vstala a vyzvala mě, abychom se přesunuli na pohodnější místo. Ale já věděl, že jakmile se dostaneme k posteli, už se jí nezeptám....
Raději jsem vstal a chytl jí "pojď si zatancovat..." Chtěl jsem tak trochu uklidnit situaci... nebo spíš nás. Po chvíli našeho pohupování jsem sebral odvahu a začal...

"Kate..."
"Ano?" tázavě se na mě podívala...
"Kate"..."začal jsem znova "Musím...chtěl bych ti...něco říct. Na něco se zeptat." Nervóznější jsem snad v životě ještě nebyl. Věděl jsem, že teď jde o všechno. Buď jí získám nebo ztratím navždy.
"Tak povídej." usmála se na mě. "Ty jsi nějak zvážněl..." Neměla ani tušení, na co se právě chystám a to mi dodalo ještě větší odvahy.
" V mém životě se stalo už mnoho věcí. Některé byly zlé, moc zlé a já se s nimi musel vždy nějakým způsobem poprat a vyrovnat. Sám. Některé byly naopak velmi dobré. A mohl jsem se z nich radovat. Ale opět sám....Tou nejlepší věcí, která se mi kdy stala však bylo, že jsem byl tenkrát v tom divadle a já tě uviděl tančit. Byla jsi tak nádherná! A vidím to dodnes zcela živě. V tu chvíli jsem věděl, že ta nejkrásnější část mého života mě teprve čeká...S tebou. A proto dnes, Kate Smithová, před tebou klekám a žádám tě o tvou ruku. Žádám tě, aby ses stala mou ženou a prožívala se mnou všechny momenty mého života. Vím,...že není zrovna lehký, ale přál bych si, aby můj život byl i tvým životem, aby se oba naše životy spojily v jeden. Abychom zestárli společně. Potřebuji tě. Z celého srdce tě miluji. Jsi pro mne ten nejdůležitější člověk, to už se nikdy nezmění. Mé srdce od toho dne v divadle patří jen tobě...."na chvíli jsem se odmlčel, podíval se do jejích očí a zeptal se na tu nejdůležitější otázku:
"Kate, vezmeš si mě?"
pomalu jsem otevřel krabičku s prstýnkem a podíval se zpět na ni. Oči mi pomalu vlhly, protože tato slova byla vyřčena z nitra mého srdce a já byl šťastný, že jsem je mohl kdy komu vůbec říci.

Kate se nevěřícně střídavě dívala na mně a na prstýnek.
"Ano, vezmu! To víš, že vezmu!!" začala plakat a smát se zároveň. Opatrně jsem z krabičky vyndal prstýnek a navlékl jí ho. Opět jsem jí dlouze políbil a už mi nic nebránilo oddat se úplně všemu, čemu bude Kate chtít....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Motorka Motorka | 11. října 2010 v 17:12 | Reagovat

??? :D Jasně že si ho vezme, byla by blázen kdyby ne! A já doufám, že je teď chvíli necháš v klidu, jinak víš co tě čeká :P :-D..

2 Britanka Britanka | E-mail | Web | 11. října 2010 v 17:46 | Reagovat

krásný :-) ...a žili spolu šťastně až do smrti...stejně tam bude nějaký zádrhel 8-)

3 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 11. října 2010 v 19:43 | Reagovat

Jééé to není možný že odpoěděla já myslela že si nás pěkně vychutnáš a necháš si to na jindy,ale stejně bych doufala že řekne ano co jiného by taky řekla no a teď se můžou oddávat všemu co bude Kate chtít no tak to už se těším na další díleček :-)

4 Laneey Laneey | Web | 12. října 2010 v 12:57 | Reagovat

jéééžišmarjááá věříš mi že tu řvu jako debil ??? to je tak romantický, jak jsou zamilovaní šmoulové :-) už budou spolu jen šťastní že jo?.,.,

5 whatever-happens whatever-happens | 12. října 2010 v 13:12 | Reagovat

[4]: :-D :-D :-D  to snad nééé, já někoho rozbrečela :-D no když to říkáš, tak ti věřím :-D

6 MJLove MJLove | Web | 13. října 2010 v 17:01 | Reagovat

Pane Bože, to je nádhera! píšeš krásně a tenhle dílek byl fakt něco. To jak jí požádal o ruku... ach jo... já chci taky! Moooc se těším na další díl!

MJLove

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama