Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone -35.kapitola

23. října 2010 v 22:29 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Drtil jsem jí v náruči a stále tomu nemohl uvěřit!!! ONA souhlasila!! SOUHLASILA!!! Stále jsem si opakoval dokola! Myslel jsem, že se mi srdce snad rozskočí, jak divoce tlouklo. Musel jsem se smát, musel jsem plakat a musel jsem mluvit. Musel jsem dostat své pocity ze sebe ven.
"Kate, já jsem tak neskutečně šťastný! MILUJU TĚ!"
"Já tomu pořád nemohu uvěřit. Skutečně se to děje???"
"Ano lásko. Nic už nás NIKDY nerozdělí."
"Michaeli?"
"Ano??"
"Prosím tě…drtíš mě.." zasmála se omluvně Kate.
"Ježiši promiň." uvolnil jsem svoje sevření.
"Díky." upřela na mně ty svoje svůdné hluboké panenkovské oči a mně se málem podlomila kolena. Jak to jen dělá? říkal jsem si v duchu. Stačí jeden jediný její pohled a má mě v hrsti. Jsem jako oblblý z nějakých omamných látek. Jako když vůně květiny přiláká hmyz. Najednou se mě opět začaly zmocňovat pocity muže. Pocity zamilovaného muže, který touží po SVÉ ženě. Tohoto mého návalu touhy si Kate samozřejmě nemohla nevšimnout, naše těla se k sobě tiskla tak, že z nich bylo téměř jedno.
Jistěže si všimla. A ihned se chopila své šance. Její oči se odpoutaly od mých a pohledem sklouzla dolů, k mým intimním partiím a poté se podívala zpět mně do očí. Začal jsem zrychleně dýchat. Její pohled říkal: Vezmi si mně. Čekala, že jí políbím. Ale místo toho, abych směřoval k jejím rtům, obešel jsem jí, stoupl si k ní zezadu, chytl jí za boky a přitiskl k sobě. Kate vzrušeně vydechla. Líbilo se jí to a tak jsem pokračoval dál. Rukou jsem jí jemně přejel od tváře, přes její štíhlý krk, kulatá ňadra, bříško…až k lemu kalhot. Rozepl jsem knoflíček a rukou sjel pomalu níž. Vzrušením sténala a já ji k tomu začal líbat na krku. Cítil jsem jak má ruka v jejím klíně vlhne. Chtěla se ke mně otočit, ale já jí nedal šanci. Chtěl jsem, aby prožívala úplnou extázi…
"Ach Michaeli…"
Její vzdech mne povzbudil. Druhou rukou jsem jí začal rozepínat knoflíčky na její košili, poté jí pomalu sjela z ramen. "Jsi nádherná lásko." Mé laskání už nemohla vydžet...
"Ty nemáš ani tušení, jak moc tě chci…" zašeptala vzrušeně, když se ke mně otáčela.
"Tak mi to ukaž…" Pobídl jsem jí.
Vášnivě mně políbila. To však byla poslední kapka do ohně. Další vlna touhy byla mnohem silnější než ta první. Obsahovala v sobě ještě něco navíc - obrovský stesk. Tak dlouho jsem snil o této chvíli…kdy zase budu mít mou Kate v náruči. Tolikrát jsem si já blázen tuto chvíli představoval. Realita je však nepopsatelná. Je to o tolik…intenzivnější, je to skutečné. Žádná iluze. Je tu a je moje. Už nevím jak se to stalo, ale najednou jsme se ocitli na podlaze. K posteli to bylo příliš daleko. Tak byla naše touha spalující. Byl jsem jako smyslů zbavený. Cítil jsem obrovskou potřebu strhat z nás veškeré oblečení, které nás od sebe dělilo a zmocnit se jí. Chtěl jsem, aby byla zase moje. Aby pocítila mou lásku, mou touhu a mé štěstí. Byla tak sladká, tak křehká, nevinná…byla to prostě Kate.
"Stýskalo se mi, lásko." Musel jsem jí to říct a ona věděla jak to myslím a co všechno tato slova obsahují. Přitáhla si mě k sobě. Líbali jsme se neskutečně dlouho, nemohli jsme se nabažit. Myslel jsem, že už svou touhu nevydržím a vyvrcholím i z pouhého polibku. Ale ten polibek byl tak neskutečně intimní - obsahoval všechno, všechno, na co si jen vzpomenete - lásku, něhu, vášeň, pouto, ale také bolest. Ano bolest. Z našeho tak nekonečného odloučení. Z toho, co Kate provedli a já se měl stále napozoru, abych neudělal něco, co by jí vrátilo ty ohavné vzpomínky. Ale teď byla se mnou, byla v bezpečí a moc dobře to věděla. Z mého chvilkového zamyšlení mne vytrhla opět její vášeň. Byla už v úplné extázi, její ruce se mi zarývaly do zad. Pronikl jsem do ní a Kate vzrušeně sténala a povzbuzovala mě, abych pokračoval. Přál jsem si, aby ta chvíle nikdy neskončila. Chtěl jsem být navždy její součástí. Spolu s tím, jak se naše pohyby zrychovaly, naše touha ještě více sílila až najednou … najednou dosáhla vrcholu. Cítil jsem slastné uvolnění, jak můj gejzír lásky opustil mé tělo a Katino ho přijalo…
"Miluju tě." zopakoval jsem znovu chvějícím se hlasem.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucky Lucky | Web | 23. října 2010 v 22:35 | Reagovat

krásný dess ;)

2 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 23. října 2010 v 22:54 | Reagovat

Já sem strašně ráda za ně za oba že to konečně překonali a Kate se oddala tomu krásnému pocitu co mohla prožít s Mikem♥,snad na vše zapomněla a bude už jen šťastná ;-)

3 Britanka Britanka | E-mail | Web | 24. října 2010 v 11:33 | Reagovat

Já, já, já nemám slov...přečtu si to znova, jakmile máti odejde pač je hrooozně otravná...  [:tired:] Krásný díl ;-)

4 Laneey Laneey | Web | 26. října 2010 v 12:04 | Reagovat

bože to je tak sladký a smyslný díl :-*..já nemám slov, strašně jim přeju aby se milovali už napořád a nic je nerozdělilo :-)

5 amonikam amonikam | 28. listopadu 2012 v 18:58 | Reagovat

Jééé tak to byla záplava krásňoučkých dílečků, až jsem vrnila blahem :-) To jejich tulení a žádost o ruku a Kate řekla Anooo, jak kouzelné :-) tak teď nezbývá nic jiného než velké přípravy na svatbu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama