Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone-41.kapitola

23. listopadu 2010 v 22:52 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Po cestě do auta jsem chtěl Kate chytit za ruku, ale odtáhla ji. Věděl jsem, že je zase zle. A věděl jsem proč….ten telefonát. Sžíralo mě, že si Kate o mně myslí, že dělám bůhví co…ale Bože…tak to přece není…ty to víš…tak mě přece nemůžeš takhle trestat….pomyslel jsem si.
"Odpust mi…" doufal jsem, že pochopí, za co se omlouvám. Neodpověděla a tiše nasedla do auta. Ani se na mne nepodívala. Po cestě jsem zažíval hrozná muka a nechápal, jak se něco může dobrým skutkem tak neskutečně pokazit. Přemítání o tom, co si Kate asi tak o mně teď myslí, mi zabralo celou cestu domů. Snažil jsem si celou situaci představit z jejího pohledu. A musím uznat, že vše vypadá velmi podezřele…Začal jsem si pohrávat s myšlenkou, že jí vše prozradím. Ale tolik jsem se bál, že tím obnovím staré rány, že se jí vrátí její noční můra. Zapřísáhl jsem se, že takovou bolest už nesmí nikdy zažít. Ne, nemůžu jí to prostě říct. Ať si o mně myslí bůh ví co, ale pravdu jí prostě neřeknu. Nikdy!

Venku se už stmívalo a náš domov byl již osvětlený. Ponořen v mých myšlenkách jsem automaticky vystoupil z auta a došel ke dveřím, otevřel je a nechal vstoupit stále mlčící Kate.
Na co sakra asi myslí??? Její tvář je tak bez výrazu. poslední dobou v ní vůbec nedokáži číst. Děsilo mě to.
"Kate, zlato…"
"Neříkej mi tak!" vyprskla. Ale aspoň promluvila a já tak zjistil, že zuří.
"Co….Co se děje? Co je špatně? Nebo….Co jsem udělal?" rozhodil jsem bezmocně rukama.
"To bych se měla ptát spíš já-co se děje, nemyslíš???!"
"Ale já nevím co chceš slyšet. A upřímně, nechápu, co se stalo, že tu na sebe teď pořád jen štěkáme!….A velmi mě to trápí. Pokaždé když mi zazvoní telefon, jsem vyděšený předem, jak asi budeš reagovat! Tohle je už na mě moc , Kate!!!! Snesu hodně, ale co je moc, to je moc!!! Už to trochu přeháníš, nemyslíš??!!!"sám jsem byl překvapen, jak jsem byl rozčílený a křičel jsem nahlas.
"Už mě nemiluješ…" řekla a to nejdůležitější slovo NEMILUJEŠ mě doslova bodalo do srdce.
"Nemiluju?!?!?!?!"přistoupil jsem k ní, rozčíleně jí popadl za ramena a jemně s ní zatřásl "Sakra Kate!!! Jak tohle můžeš říct!!!Nikdy jsem nikoho tolik nemiloval..tak jako tebe!!! A ty mi tady vykládáš přesný opak! Řekni mi, co jsem ti udělal, že mě tak trestáš??!"
"Prosím tě, nech mě být." otáčela se k odchodu, ale já ji strhnul zpět. Takovou silou, že její tělo kopírovalo to mé.
"NE! Nikam tě nepustím, dokud mi to neřekneš, Kate!"byl jsem vzteky bez sebe a zároveň jsem cítil, jak ve mně její tělo vzbozuje vlnu touhy. Myslím, že to je ta nejhorší kombinace, jaká může být.
Kate se na mě jen trochu vyděšeně dívala. Na takové chování u mě nebyla zvyklá. A popravdě já taky ne. Ale tohle už se nedalo vydržet. A ty její oči…tak veliké, tak hluboké…pohled do nich způsobil, že mužský chtíč převládl a já ji musel políbit. Rukou jsem jí vjel do vlasů a přidržel si jí. Trochu se bránila, ale nakonec jsem drtil její rty ve vášnivém polibku. Cítil jsem jak se odtahuje a snaží se říct, ať toho nechám. Ale já toho nenehám. Prý jí nemiluju. Kromě toho, že její srdce je pro mě to nejdůležitější, jsem také muž. Muž, který přestal ovládat své touhy. Chci aby věděla jak po ní toužím. Snažil jsem se být k ní co nejšetrnější, kvůli tomu, co si prožila…ale zřejmě to bylo špatně…tak teď má to, co chce…
"Michaeli, nech toho!"
"Nenechám, Kate." vydechl jsem " Vím, že to chceš! Ještě řekni že ne! Cítím to."rukou jsem jí hladil od boků až po prsa a zase zpět.
"NE! NE! Nedělej to!"
Nepřestával jsem, protože její reakce byla zcela opačná, než říkala její slova. Kdybych to tak necítil nebo si nebyl absolutně jistý, nikdy bych dál nepokračoval.
Přitiskl jsem jí ke zdi a líbal na rtech a na krku. líbal jsem jí tak silně, až jsem cítil její tep. Ruku jsem měl ponořenou hluboko pod její blůzou. Její tělo přímo hořelo a dech se jí neskutečně chvěl. Věděl jsem, že je vzrušená tak jako já. Nevěděl jsem co dělat dřív. Chctěl jsem jí celou, všechno najednou, každý kousek jejího sametového těla. Rukou jsem pomalu vklouzl dolů, k její jeskyňce…Prsty jsem jí začal dráždit a Kate hlasitě zasténala a podlomila se jí kolena. To mě ještě více povzbudilo k dalšímu počínání. Neměl jsem chuť jí rozepínat blůzu, a tak jsem ruku opět vyndal a blůzu jednoduše roztrhl.Cítil jsem se jako zvíře, ale nemohl jsem si pomoct. Klekl jsem před ní na kolena a laskal její ňadra, bříško i podbřišek. Nakonec mě pobídla, abych se opět postavil a v tu ránu jsem ucítil jak dráždí ona mě. Myslel jsem, že snad omdlím, pokud si jí okamžitě nevezmu. Vytáhl jsem její ruku z mých kalhot a vysvlékl si je. To samé jsem udělal u Kate. Najednou nám nic nebránilo v našem spojení, po kterém jsme tak toužili. Ve společném polibku jsme se sesunuli k zemi. Toužila a já věděl, že je šťastná. Ač je to neuvěřitelné, s blížícím se vrcholem naše pohyby ještě více sílily, jako by nám nestačilo naše spojení…Rychle pohyby vystřídaly pomalé a to nás oba ještě více dráždilo. Kate si mě přitahovala k sobě a doslova tak žadonila, abych zase zrchlil. Ale já to neudělal a ona se tak dočkala neskutečně dlouhého a intenzivního vrcholu společně se mnou….Prudce vydechla a její pevné sevření se uvolnilo.
"Už nikdy něříkej, že tě nemiluju." byla má poslední pošeptaná dnešní slova…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laneey Laneey | Web | 23. listopadu 2010 v 23:03 | Reagovat

ty vošo.... O_O  O_O  to je tak brutálně živé, že mám asi infarkt :-D No Majkle takhle se chová gentleman a stydlín? :-D Tvl ty seš opravdu zvíře, není možná O_O  :-D ale jo fandím, ti jen tak dál :-D

2 MJLove MJLove | Web | 24. listopadu 2010 v 8:53 | Reagovat

Promin, že jsem dlouho nenechala komentář... k povídce jsem se vrátila až te´d a musím říci je jediné Bylo to fantastické... až na to, že je Kate žárlivá štěkna a Mike truhlík :D Vážně krásné!

3 Admin Admin | 24. listopadu 2010 v 9:06 | Reagovat

[2]:jéé to je v pohodě, to vůbec nevadí ;-)  ale mám velkou radost, že ses k ní vrátila :-) a že se líbí :-) no jo...už jsou holt takoví... :-D ale možná to má svůj účel... ;-)  :-D

4 Britanka Britanka | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 6:35 | Reagovat

já tě asi majznu :-D jinak perfektní díl :-P  ;-)

5 whatever-happens whatever-happens | 25. listopadu 2010 v 6:40 | Reagovat

[4]: jakto?? O_O  proooč? co jsem udělala?? :-D  :-(  :-P  :-D  jinak děkujuuu :-)

6 Britanka Britanka | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 8:15 | Reagovat

[5]: proč asi, že? :-D

7 whatever-happens whatever-happens | 25. listopadu 2010 v 8:19 | Reagovat

[6]: Netuším... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  ???  :-D

8 Lenka+notičky Lenka+notičky | 25. listopadu 2010 v 20:19 | Reagovat

Hůůůůstýýýýý,ty jo naprosto mě to dostalo,ten Mike se ale nezdá tak bych  taky chtěla dokazovat lásku jak já ji závidím,být na jejím místě tak u to že mě nemiluje říkám častěji aby mi to takhle pořád dokazoval!!!

9 Laneey Laneey | Web | 26. listopadu 2010 v 0:18 | Reagovat

heleť teď koukám, že ta reklama co ti pod tím běhá se hodí :-D jestli si nevzal " pepíno "  tak budou mít mimíno :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama