Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone-47.kapitola

2. prosince 2010 v 22:50 | admin |  I won´t be alone
IWBA maly
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

S Julií jsem se začal vídat velmi často. Uplynulo několik dalších měsíců. Když jsem byl s ní, cítil jsem se lépe. Byla mi oporou a dokonce jsem se začal chvílemi i smát. Někdy u mě zůstávala na Neverlandu i přes noc, aby sem nemusela jezdit každý den. Většinou jsme večery trávili hraním stolních her nebo polštářovými bitvami. Stejně tak jako jednoho osudného večera…Jemně jsem zaklepal na dveře a vstoupil do jejího pokoje. Julie četla noviny, ale když mě spatřila, usmála se a noviny hbitě odložila na noční stolek. Namířila si to směrem ke mně.
"Ahoj!!! Už jsem tě čekala." objala mě kolem krku "Tak co podnikneme dneska?"
"No já nevím…co bys ráda?" té otázky jsem litoval dřív než jsem jí dořekl.
"No…mně napadá věcí…" svůdně zamrkala a ruce, které objímaly můj krk začaly sjíždět níž po mé hrudi…
"Notak Julie…"zastavil jsem to dřív než by sklouzly ještě níž. "Víš jak to celé je…víš co k tobě cítím…"
"Vím..a už by sis to měl konečně přiznat…"
"Přiznat co?"
"Že mě miluješ. Že je ti dobře, když jsi se mnou. Že se ti líbím….Že tě přitahuju…" smyslně se ke mně přitiskla a ve mně to nečekaně vyvolalo vlnu vzrušení. Byl jsem v šoku…
"Vidíš? Říkala jsem to…" má reakce jí ještě více povzbudila a její ruka se snažila vymanit z mého sevření na hrudi…nebránil jsem jí. Naše rty se pomalu ale jistě k sobě přibližovaly, až se nakonec spojily…polibek byl horký, vášnivý, osvobozující od přemýšlení. Byl to tak povznášející pocit, že jsem chtěl víc…chtěl jsem aby nepřestávala a tak jsem si jí přitáhl k sobě. Nevím jak dlouho jsme tam stáli a líbali se, ale jediné, co jsem si přál bylo, aby to nepřestalo. Nechtěl jsem se vrátit zpětdo temné hlubiny minulosti. Chtěl jsem jít za světlem budoucnosti. Mé ruce začaly cestovat po jejím těle a já zjišťoval, že je velmi přitažlivé a poddajné. Rozepl jsem jí košili a lehla si na postel. Na chvíli se mi v hlavě ozval vnitřní hlas Co to děláš?? Ženeš se do neznáma. Tohle není správné… Asi už začínám bláznit… K čertu s tím…zahnal jsem ty nesmyslné rozepře nezi myslí a tělem. Položil jsem své rozpálené tělo na Juliino. Líbal jsem jí na šíji a ona vzdychala, šeptala ať nepřestávám…ale v tu chvíli se něco stalo. Znova se ozvala ta bodavá bolest u srdce. Tentokrát jsem však měl pocit, že po tomto zásahu mé srdce již nepřežije. Očima jsem totiž zachytil nadpis jedhono článku, který se nacházel na titulní straně Juliiných novin.

EXKLUZIVNĚ: KATE SMITHOVÁ, BÝVALÁ PŘÍTELKYNĚ MICHAELA JACKSONA
BYLA VIDĚNA S NOVÝM PARTNEREM

Okamžitě jsem byl na nohou a v rukou svíral noviny. Ruce se mi třásly a mé oči těkali z titulku článku na fotografii a zpět. Bylo to poprvé po několika měsících, co jsem znova uviděl Kate…mou Kate…Mé city se opět probudily…jejich spánek nebyl hluboký…ale to, co jsem viděl mne ranilo.
"Co…co se děje Miku??" řekla Julie rozmrzele, ale bylo na ní okamžitě poznat, že ví, o čem mluvím.
"Tys to věděla??" zeptal jsem se slzami v očích.
"Jistě…ale nechtěla jsem tě trápit…"
Znova jsem se podíval na fotografii…byla na ní Kate a nějaký muž. oba se usmívali. ale co bylo pro mne největším šokem…Kate se pod tričkem rýsovalo těhotenské bříško…musela už být v pokročilejším stádiu těhotenství…Seděl jsem na posteli neschopný pohybu, neschopný slova, neschopný myšlení…jediné čeho jsem byl schopný bylo vnímat bolest. Bolest, která se mi ze srdce rozlévala do celého těla. Když už jí bylo příliš a mé tělo jí bylo naprosto plné, začala ho opouštět ve formě slz. A tak se mohla vytvářet bolest stále nová.
"Ach Kate…." prsty jsem se dotkl její fotografie…byla stále tak krásná…ale přítomnost toho muže mě doháněla k šílenství…Nedokázal jsem pochopit, jak si tak rychle místo mě mohla najít náhradu…a co víc - založit rodinu?…. to byla ta největší rána ze všech… Celou tu dobu, co jsme byli spolu jsem snil o tom, jak kolem nás pobíhaji naše děti….To byl můj sen, který se definitivně rozplynul a já dodnes nechápal proč. Po chvíli jsem si uvědomil, že je tam stále Julie…Omluvil jsem se jí a odešel do svého pokoje. Byla naštvaná. Nedivím se. Ale teď jsem potřeboval být sám…

 *********************

"Proč jsi mi ho jen musela představovat Jess??"
"Dyť se zase tolik nestalo ne?? Tak sis vyrazila. No a?? Pořád jen sedíš tady doma…A neříkej, že nebylo fajn si s někým dalším popovídat, hm?"
"Že se tolik nestalo?? Vyfotili mě Jess…ty zatracený paparazzi mě našli!!! Mělas pravdu…Byla jsem naivní, když jsem si myslela, že se o mně nebudou zajímat!"
"No tak tě našli…sama jsi říkala, že se nic nestane a že kvůli tomu nebudeš sedět doma…"
"Jo to máš pravdu Jess…ale…ale co když to Michael uvidí…"
"No a? To už tě přece nemusí zajímat ne? Když mu nechceš říct pravdu…"
"Raní ho to…nechci mu zase ublížit…."
"Co ty víš…třeba si žije nový život…"
Namísto odpovědi jsem přešla k mému nočnímu stolku, otevřela šuplík a vyndala tlustý štos vystříhaných článků z novin.
"Nežije…přečti si to…"

"Michael Jackson nevychází z domu…Michael Jackson má zlomené srdce…Kate Smithová dala kopačky Michaelu Jacksonovi…Kdo se s kým rozešel?…"K ničemu se nehodlám vyjadřovat." říká sám zdrcený Michael Jackson…Michael Jackson se ani po několika měsících nevzpamatoval z rozchodu…" mumlala si pro sebe Jessica titulky novinových článků.

"No???" zeptala jsem se.
"Já…já…je mi to líto Kate…myslím, že se oba trápíte úplně zbytečně…a taky…kdo ví, co je na tom všem pravdy…" chytila mě za ruku.
"Nemůžu tam přece jen tak přijít a říct: Ahoj Michaeli, jsem zpět a čekám tvoje dítě….to je nemožné!!! A ani to nechci…vychovám ho sama! Konec!"
"Dobře, Kate,jak myslíš…ale v tom případě ti opravdu může být jedno, kdo tě kdy vyfotí…"
"Může, ale není…."
"Já ti nerozumím…"
"Já sobě taky ne Jess…já taky ne…Nevím, co mám dělat…" skryla jsem tvář do dlaní a začala plakat…
"Kate? A seš si jistá, že tě podváděl?…Přece...kdyby to tak bylo, teď by se tak netrápil, kdyby teda ty novinové články byly pravdivé…"
"No…my se o tom nebavili…ale všechno tomu nasvědčovalo…tajemné telefonáty, lhaní, pozdní příchody…já já já na to nechci vzpomínat Jess…" zatřásla jsem hlavou.
"Dobře, Tak si lehni a odpočiň si…musíš být unavená…"
"Pokusím se…kvůli miminku…" zavřela jsem oči a usnula vyčerpáním…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuzy zuzy | Web | 3. prosince 2010 v 11:15 | Reagovat

Mě snad trefí!!! Miki vyvázl jen o fus.. jinak ho Julie dostala a já mu to nezazlívám, je to zdravej mužskej.... ale ten titulek v novinách ho musel ranit, vidět Katy s jiným a těhotnou,ach kdyby tak věděl.. ale tuším, že Julie tho svádění nenechá... a Michael by mohl Katy začít hledat... a třeba stihnut narození svého miminka♥ Krásnej díleček.. úplně mě to vtahuje d děje...

2 Alča Alča | Web | 3. prosince 2010 v 12:06 | Reagovat

[1]: Děkujiii jsem ráda že se líbil :-)  :-)

3 zuzy zuzy | Web | 3. prosince 2010 v 18:15 | Reagovat

[2]: Neděkuj, tvá povídka je naprsto úžasná... a já se vždycky staršně moc těším, že si počtu a zasním se ♥ a mám pocit, že Miki je stašně blízko...

4 Britanka Britanka | E-mail | Web | 3. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

hm... ne psát za tebe to nebudu:-D, ale tak nějak jsem si myslela, že to bude pokračovat... :-)

5 Motorka Suzuki Motorka Suzuki | 3. prosince 2010 v 18:34 | Reagovat

Teď budu škodolibá a pěkně tady řeknu, že tohle má teorie tvrdila už nějaký ten řádek :-D.
Doufám, že Jess to pomůže vrátit k lepšímu, protože Julie není pravá pro Mika a Kate se bez Mika trápí. Oba se trápí.

6 Laneey Laneey | Web | 3. prosince 2010 v 18:59 | Reagovat

ježišmarjáááá Michaeli to snad nemyslíš vážně! O_O žádná julie ti řikám :-x ...chápu že je ti smutno, ale tohle už je moc i na tebe :-|  :-x ...a kate ty mě taky točíš...jak mu to můžeš dělat? :-( ...já úplně vidím, jak je kate někde uvidí s tou julií...nebo přijede do neverlandu promluvit si a otevře jí julie a něco jí napovídá :-( ...chjo to jsou takový paka :-?  :-D

7 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 4. prosince 2010 v 16:52 | Reagovat

no jo koukám že se to začíná z nešťastné lásky pěkně zamotávat,ale Mike♥ ti řikám Julii necháš napokoji nebo si to budeš pak vyčítat,vzpamatuj se ty takový nejsi,ale chápu tě je ti smutno a jsi sám,ale jinou ženskou zlomené srdíčko neuzdravíš a Kate mě taky pěkně štve takhle vznikají nedorozumění,když někdo jedná ukvapeně bez toho aby si to s tím druhým vyjasnila To jsem fakt zvědavá jak tohle ještě dopadne!!!!! :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama