Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone-61.kapitola

19. ledna 2011 v 22:59 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...

Z tvrdého spánku mne probraly zde né tak časté sluneční paprsky. Cítila jsem se rozlámaná, mé svaly byly ztuhlé a má mysl se zberchala rychleji, než bych si přála. Opět se dostavily výčitky, které byly každým dnem horší a horší.Když se opět ozval můj žaludek, raději jsem utíkala do koupelny nad záchodovou mísu…To mi tak ještě scházelo…zvracení…Nevím, jak dlouho jsem u záchodu seděla, ale když se mi udělalo líp, uvědomila jsem si, že jsem tu sama. Dala jsem se do pořádku a utíkala k Jessice do šuplíku. Tam měla skované cigarety a i když nikdy nekouřím, teď jsem musela…Snad mi to odpustí.
Usadila jsem se na židli na balkoně a slastně popotáhla zapálenou cigaretu…Ano..to je přesně ono. To je to, co potřebuju. Zavřela jsem oči a užívala si ten pocit. Popotahovala jsem znova a znova a cigareta se stále zmenšovala. Konec. Je po ní. Neváhala jsem, zapálila další a znovu ucítila tu opojnou chuť.


"Nikdy jsi nekouřila…" ozval se mi za zády ochraptělý a mně tolik známý hlas. Avšak nic takového jsem nečekala. Má reakce podle toho také tak vypadala. Leknutím jsem nadskočila, vykřikla a cigareta mi vypadla z ruky na zem. Sakra, škoda jí…zaklela jsem v rychlosti…
Otočila jsem se za hlasem a byl tam. Stál ramenem opřený o futra dveří, bez masky, v celé své kráse. Ruce měl složené na hrudi, kterou mu zakrývala bílá košile a upřeně mne pozoroval. Když uviděl, jak se snažím zachránit svou cigaretu, téměř se ke mně rozběhl. Sehnul se, cigaretu mi doslova vytrhl z ruky, típnul jí o zem a zahodil.
"Koukám, že jsem přišel právě včas." starostilivě se na mne podíval. Naše tváře byly najednou tak blízko u sebe, až se mi zatočila hlava. Díval se mi do očí a já nedokázala uhnout pohledem. Ale zřejmě osud, pokud se tomu dá tak říkat, mne vysvobodil. S rychlým "Promiň" jsem znovu utíkala do koupelny.


Ozvalo se nesmělé zaťukání na dveře. Ani nevím po jak dlouhé době.
"Kate, jsi v pořádku?"
Skutečn mi už bylo líp, jak po fyzické stránce, tak psychické - zvracení mi umožnilo získat čas, abych se srovnala s šokem, že u mě, vedle v pokoji teď stojí můj Mike. Vlastně…on už nní můj..samozřejmě…Ale stále mu tak říkám…Dokonce jsem byla i schopná promluvit.
"Jo jsem..myslím…Počkej vedle, nechci abys mně takhle viděl."
"Ale Kate, vždyť…"
"NE!" křikla jsem důrazněji než jsem chtěla. "Prosím tě…respektuj to, ano?!"
"Ale jistě…já chtěl jen pomoct a ujistit se, že…" zhrzeně se otočil k odchodu a mně to jen utvrdilo v mém názoru na mě samotnou - že jsem netvor, který mu jen ubližuje. Tohle si nezaslouží. Dala jsem se alespoň rychle do pořádku. Už jsem v tom pomalu začínala mít praxi.
"Omlouvám se…" vypadlo ze mně konečně, když jsem vyšla z koupelny. Zaslouží si víc než to. Mnohem víc, ale pro začátek to bude muset stačit…
Přistoupil ke mně blíž a jeho oči zkoumavě těkaly po mé tváři sem a tam. Na čele mu chvílemi vystupovala vráska. Uvědomila jsem si, jak si stále pamatuji každý detail jeho obličeje i jeho těla. A každý z nich bych chtěla hned teď políbit. Ale nemůžu…Byli jsme u sebe příliš blízko, což nedělalo dobrotu a tak jsem o kousek couvla dozadu. Michael mne však rukou objak kolem pasu a přitáhl zpět. Byl to tak prudký pohyb, že se mé tělo zastavilo až o to jeho. Rukama jsem se instinktivně opřela o jeho pevnou hruď. Svíral mě neskutečně pevně a má kolena se třásla.
Z ničeho nic svými rty vyhledal ty mé a políbil mně. Zprvu jemně a tázavě, ale když zjistil, že mu polibek opětuji, vložil do něj vše. Stejně tak jako já - veškeré své city, bolest a stesk. Byl to neskutečně dlouhý a vášnivý okamžik. Volnou rukou mne při něm něžně hladil po vlasech a po tváři. Byla jsem v sedmém nebi. Opravdu.
Když se naše rty od sebe oddělily, prudce vydechl a zavřel oči.
"Tohle jsem toužil udělat hodně dlouho, Kate…"
"Já vím…jsem pitomá…Ale teď už není možnost vrátit to zpět…"
"Miluju tě…Víc než svůj život. A proto jsem teď tady! A přál bych si, abychom začali znova. Ty…já…a náš syn."
Z očí mi začaly opět vytékat slzy….Na víc jsem se v tuto chvíli nezmohla.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laneey Laneey | Web | 19. ledna 2011 v 23:10 | Reagovat

teda ale Kate, žádný cigára :D fuj :D .. ( i když já mám co řikat :D ..) ...ale musel to být pro ní šok, když se tam zjevil :D jako anděl prostě :-) ...kráááásnej smyslnej dílek :-) z nich ta láska úplně vyzařuje :-) hlavně aby mu Kate všechno odkývala a vrátila se s ním a spolu s jejich synkem domů....do Neverlandu kam patří :-)...jen doufám, že tam nepřiběhne Julie ....dala bych jí asi do čumy :-!

2 zuzy zuzy | Web | 20. ledna 2011 v 7:09 | Reagovat

ach jo... k čemu ciGára, když existuje lepší meducína.. Michael a jeho náruč a potažmo polibky! Bože, jak jim to přej.. KONEČNĚ ZASE SPOLU!!Byla jsem tak napnutá.. že jsem musela číst víckrát, aby mi nic neuniklo... ;-)

3 Talanka Talanka | Web | 20. ledna 2011 v 7:54 | Reagovat

Fňůůůůůůk :-D

4 Admin Admin | 20. ledna 2011 v 7:59 | Reagovat

[3]: Co to? :-D  :-D Nebuď zklamaná... :-D ještě nevíte všechno... :-D

5 Ruzena Ruzena | E-mail | 20. ledna 2011 v 15:10 | Reagovat

Úplně Kate vidím jak je vyzáblá:(, doufám, že se k němu už konečně vrátí:))). A konečně ji Michael taky políbil, a ukázal se jí bez masky:))).

6 Britanka Britanka | E-mail | Web | 20. ledna 2011 v 19:55 | Reagovat

:) hezky popsaný :) no jako cigarety :D těch mám dneska po krk :D jsem zvědavá co si na nás ještě vymyslela ;-)

7 kačka kačka | 21. ledna 2011 v 17:42 | Reagovat

úžasné konečně už se políbili:-) PROSÍM NENAPÍNEJ NÁS :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama