Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone-62.kapitola

26. ledna 2011 v 11:51 | admin |  I won´t be alone
I WON´T BE ALONE - Povídka, která je opět založena pouze na mé fantazii. Hlavní roli v ní však tentokrát ztvárňuje Michael Jackson. Příběh je vyprávěn z jeho pohledu a je zaměřen více na něj jako člověka než jako hudebníka a skvělého tanečníka. Více o příběhu prozrazovat nechci, takže hezky čtěte :-)

... kapitolu najdete v celém článku...
Její ruce volně sklouzly z mých ramen a z očí jí vytékaly slzy. Takovýto pohled mě neskutečně bolel. Sakra proč nás zbytečně tak trápí?
"Kate, slyšíš mně?" jemně jsem jí pozvedl hlavu, aby se mi dívala do očí. Ale uhnula pohledem. "Kate?!" netrpělivost se ve mně začínala pomalu ale jistě probouzet. Když stále nic neříkala, vybouchl jsem vzteky.
"Sakra co jsem ti udělal?!" zatřásl jsem s ní. "Řekni mi, co?????! Proč mě...nás tak trápíš?!"
Stále nic neříkala, ani se na mně nepodívala. Bezradně jsem jí pustil. Chvíli jsem si jí prohlížel a vymýšlel, co dál. Nakonec jsem své snažení vzdal. "Kate...už jsem unavený stále kolem tebe chodit po špičkách. Celou tu dobu jsem doufal, že se vrátíš...a pak se navíc dozvím, že máme syna. Bolí to slyšíš???? Bolí mně, že jsem ti nestál ani za to, abys mi řekla, že se mi narodil syn. Dítě, po kterém jsem vždycky tolik toužil! Proč to nemůžeš udělat alespoň kvůli němu???!! Copak jsi tak sobecká?! Nemůžeš myslet jen na sebe...Co mu povíš, až se bude ptát na tátu? Že zemřel? Nebo vás opustil? Nebo se mu snad odvážíš říct pravdu?
Že kvůli své pýše jsi odmítla vytvořit mu rodinu, kterou tak potřebuje?"
Nic. Žádná odpověď. Jen slzy a upřený pohled do zdi.
"Mluv!!!" vykřikl jsem. Pocit, že jsem naprosto bezmocný mě sžíral.
Opět žádná reakce.
Čelist se mi vzteky a z pocitu prohry napnula. Otočil jsem se k odchodu.
"Pokud si to rozmyslíš, víš kde mně hledat...Ale nebudu čekat věčně Kate. Už ne." Naposledy jsem se na ní podíval a otevřel dveře. Možná je to naposledy, co se vidíme.
"Počkej!!!" vykřikla a já se otočil za jejím hlasem.

Skočila mi kolem krku, své tělo přitiskla na mé a vášnivě mě políbila. Byl jsem jako sopka. Uvnitř mně vše vřelo, vybuchovalo, byl jsem nevyzpytatelný. Má touha byla nevyzpytatelná. Z jejích úst vycházelo tiché sténání, což mne přivádělo k šílenství. Chtěl jsem jí hned teď položit na zem a vzít si ji celou. Žádná žena se mnou nikdy nedokázala, to co ona. Naše jazyky se proplétaly, hrály si...
"Omlouvám se...Za všechno.." vzdychla. "Myslím, že je na čase, abych ti vše vysvětlila."
"Teď ne. Chci tě..."můj hlas byl ochraptělý, chtěl jsem pokračovat v našem polibku, ale zarazila mě.
"Ne...prosím." Odtáhla se. "Chci, aby sis vše nejdříve vyslechl...možná pak změníš názor."
Uchopila mou ruku a táhla mě k pohovce. Snažil jsem se mezitím vystřízlivět. Poplácala na sedačku na znamení, abych si přisedl. Nervózně ždímala kapesník v ruce.
"Kate, ať mi řekneš cokoli, mé stanovisko se nezmění."
"Miku, já..já byla tak blbá...nevím, co mě to popadlo, že jsem si mohla myslet, že mě podvádíš...A ty mezitím....jsi....hledal...jsi..." začala opět vzlykat.
"Hele Kate, poslyš...nemusíš mi nic vysvětlovat ano? Vidím na tobě, jak se tím trápíš...Udělala jsi chybu...jsme přece jen lidi..já jí taky udělal..."
"Nic z toho není tvoje vina...." zběsile vrtěla hlavou.
"Ne ty mi nerozumíš...já...myslím..."sklopil jsem hlavu, styděl jsem se. "Myslím během té doby, kdy jsi čekala naše miminko, když jsme byli daleko od sebe....Je mi to tak líto..." vytekla mi slza a ukápla pode mně na koberec.
"Aha...ty myslíš...Julii...." řekla sklesle. Od začátku ji neměla ráda a toto téma jí bylo nepříjemné. "Četla jsem o vás..."
"Omlouvám se....Ale..."
"Nechci o ní nic slyšet." přitulila se ke mně a rukou mi zajela pod košili.
"Kate...." zasténal jsem. Věděla, jak na mě, znala mně...dokonale. Okamžitě jsem pocítil těsnost mých kalhot. Pohotově mi je rozepla a svlékla si kalhoty. posadila se na můj klín a nastala pro nás oba vytoužená chvíle. Mé vzrušením tepající mužství se zabořilo do jejího jemného těla. Po téměř ročním odloučení. Začala jemně kroužit svými boky. Rukama jsem hladil celé její sametové tělo.
"Je ti to příjemné lásko?" zašeptal jsem. Věděl jsem, že ženám po porodu a bez dlouhodobé sexuální aktivity může být pohlavní styk nepříjemný nebo bolestivý...
"Víc než to...Mnohem víc..." hlasitě zasténala, když jsem začal na její pohyby odpovídat a začal se s ní pohybovat. Nořil jsem se do ní stále hlouběji. Celá hořela.
Naklonila se ke mně a opět mě vášnivě políbila. Její pohyby se zrychlovaly. Cítil jsem jak se blíží naše exploze. Nechtěl jsem však, aby tahle tak dlouho očekávaná chvíle skončila tak brzo. Uchopil jsem její boky a přinutil jí zastavit. Objal jsem ji kolem pasu a strhl na pohovku pod sebe. Nyní byla ona v mé moci.
"Prosím....chci cítit tvé vyvrcholení...." žadonila. Celá se chvěla vzrušením. Opětovně jsem do ní pronikl. Naše dráždění bylo natolik silné, že netrvalo dlouho a došlo k tomu nejbouřlivějšímu vyvrcholení, jaké jsem kdy zažil. A myslím, že i Kate...Miluju jí.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Britanka Britanka | E-mail | Web | 26. ledna 2011 v 12:23 | Reagovat

nádhera :)

2 Laneey Laneey | Web | 26. ledna 2011 v 12:59 | Reagovat

bože ! já sem za ně tak šťastná !! já ted jen doufá, že se zas něco neposere a hlavně Julie at se nevrací na Neverland ... :-/ to by mohlo být taky zlý ! Ale snad už bude všechno v tom nejlepším pořádku a oni takhle budou pokračovat :-P hip hip hurá ! :-D  :-)

3 Motorka Suzuki Motorka Suzuki | 26. ledna 2011 v 13:20 | Reagovat

Hurá, konečně usmíření! Že jim to ale trvalo! Ale moment, počkat! To s tou Julii.. Musím ten díl najít a znovu si ho přečíst, obávám se jedné že svých teorií.. :-x :D

4 zuzy zuzy | Web | 26. ledna 2011 v 18:10 | Reagovat

Páááni, to bylo..  skvělý...napívaví, jednu chvilku jsem myslela, že je tak rozčilenej a odejde... ten vzrušující závěr... přistihla jsem se jak jen polykám na sucho! :D  :-D Tak a teď už jen "zlikvidovat" Julii... a bude rdinná idylka ;-)

5 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 26. ledna 2011 v 20:24 | Reagovat

Ó bože to bylo dramatické už sem měla strach,že ho fakt nechá odejít,ale její láska byla silnější a konečně propukla zase ta jejich pořádná a nekonečná VÁŠEŇ!!!!!! Krása!!! :-D  :-D  :-D  :-D

6 MJLove MJLove | Web | 28. ledna 2011 v 11:02 | Reagovat

Pane Bože! Málem jsi mě zabila! To bylo... naprosto.. naprosto úžasné! nevím, co napsat... Pane Bože! Úplně hořím, nejspíš budu muset jít pod pěkně ledovou sprchu... bylo to úžasné! nnádhera Nádhera! Nádhera a ještě jednou nádhera! myslela jsem, že ho nechá odejít a Michael na ní pěkně křičel.. to mám ráda... aspoň tady nění uplakaný truhlík, prosící o odupštění, když stejně nic neudělal... bravo!

7 zuzy zuzy | Web | 5. února 2011 v 17:41 | Reagovat

ahojík... jdu mooooc prosit o kapitolku... už se mi stýská♥

8 Talanka Talanka | Web | 25. února 2011 v 12:58 | Reagovat

Konečně jsem si našla čas dočíst to, co jsem zanedbávala :-D  
     I když se to dalo předpokládat, tak je to fajné :c) Ale - to je konec? Nějak dlouho tu nic nepřibylo 8-O

9 kacenka kacenka | 11. července 2011 v 6:58 | Reagovat

to uz je konec povídky nebo budou jeste další díly?? :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama