Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

Prosinec 2012

I won´t be alone-66.kapitola

11. prosince 2012 v 21:43 | admin |  I won´t be alone
Od jejich svatby uplynuly už dva dlouhé roky. Roky naplněné štěstím, radostí, ale i neskutečného utrpení. Změnily plno životů. Ze slečny Kate Smithové se stala paní Jacksonová, z Michaela ženatý muž a malý Michael pomalu ale jistě rostl před očima. Na chvíle, kdy jí Michael opětovně požádal o ruku, jak byl nesvůj krátce před tím, než si řekli své ano a prvně v životě ho viděla, jak mu něco nejde - jak jeho ruce byly doslova levé a vše, co do nich uchopil, mu nešikovně upadlo na zem, vzpomínala vždy, když jí bylo nejhůř.

I won´t be alone-65.kapitola

5. prosince 2012 v 12:42 | admin |  I won´t be alone

Moje zlatíčka...tímto bych chtěla oznámit takvou věc...Tímto dílkem jakoby končí pomyslná první řada povídky...Proč to mám takhle rozdělený? Protože teď se s dějem posuneme trošíčku dál. Ještě nejsem úplně rzohodlá, ale dál možná budu psát ve třetí osobě...no ještě uvidím, musím to promyslet. Tak ať se dílek líbí.... :-)

Seděli jsme v restauraci a popíjeli víno. Byly by to dokonalé chvilky...KDYBY...Kdybychom před sebou neměli nepříjemný a přesto upřímný rozhovor. Tedy alespoň z mé strany...
"To napětí by se dalo krájet Miku..." poznamenala Kate "Nechtěl bys tedy přejít k věci, ať to máme za sebou?"
"Promiň já....V podstatě nevím jak začít.." odmlčel jsem se "Změnila jsi se. Nebývala jsi až tak přímočará. Zbrklá to ano...ale..."
"Sakra z tebe to leze jak z chlupatý deky, vážně. Ano změnila. Zažila jsem toho za poslední dobu tolik, že to člověka prostě ovlivní." rozčilovala se, ale záměrně jsem jí nechával pokračovat...ve vzteku se člověk nejsnáze vypovídá..."Jo máš pravdu, chceš říct, že za všechno si můžu sama a skutečně! Je to tak. Prostě jsem byla pitomá. No a co? Každej dělá chyby, obzvláště, když je mladej, no ne?"