Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

I won´t be alone-66.kapitola

11. prosince 2012 v 21:43 | admin |  I won´t be alone
Od jejich svatby uplynuly už dva dlouhé roky. Roky naplněné štěstím, radostí, ale i neskutečného utrpení. Změnily plno životů. Ze slečny Kate Smithové se stala paní Jacksonová, z Michaela ženatý muž a malý Michael pomalu ale jistě rostl před očima. Na chvíle, kdy jí Michael opětovně požádal o ruku, jak byl nesvůj krátce před tím, než si řekli své ano a prvně v životě ho viděla, jak mu něco nejde - jak jeho ruce byly doslova levé a vše, co do nich uchopil, mu nešikovně upadlo na zem, vzpomínala vždy, když jí bylo nejhůř.Michael byl teď na tour a Kate musela zůstat doma. Stále se vzpamatovávala z další a protentokrát té nejkrutější rány, kterou jí osud kdy nachystal. Vzal jí jednoho človíčka, který patřil k jejím nejdražším - malého Mika. Její dítě. Jejich dítě...

Seděla u otevřeného okna, poslouchala zvuky přírody a přemýšlela, jakou cenu pro ní má v současnosti její vlastní život. Cítila zoufalou samotu. Ano, jistě, má přece ještě Michaela, ale skutečně ho má? Změnil se. Smrt jejich milovaného syna ho změnila. Není to už ten Michael jako dřív, o kterého se můžete kdykoli opřít. Už ne. Uzavřel svůj svět přede všemi včetně Kate a ta už svůj boj právě vzdávala...


Za pár dní budou Vánoce a Michael se jí už týdny neozval a teď přemýšlí, zda skutečně udělat ten poslední krok a ukončit svůj život a své utrpení navždy. Způsobů, jak by to mohla udělat, bylo plno. Podívala se na lahvičku pilulek stojící na stole. Ale toužila po jednom jediném způsobu - letět alespoň chvíli volně jako ti ptáci tam venku. Svůj pohled stočila zpět na oblohu, po které zrovna plachtilo hejno holubic.

Její jediný kontakt s Michaelem byl posední dobou pouze skrz noviny a televizi. Navenek na sobě nedával nic znát, ale v skrytu duše trpěl stejně tak, jako ona. Ale co jí to bylo platné, když nebyl s ní ve chvíli, kdy ho potřebovala?

Nepřítomně došla ke stolu, ze kterého automaticky zvedla Michaelovu fotografii. Naposledy ho políbila a vrátila se zpět k oknu. Vystoupila na okenní římsu, zavřela oči a společně s větrem pohrávajícím si s jejími vlasy šeptem odříkávala tato známá slova:

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
In My Trials
And My Tribulations
Through Our Doubts
And Frustrations
In My Violence
In My Turbulence
Through My Fear
And My Confessions
In My Anguish And My Pain
Through My Joy And My Sorrow
In The Promise Of Another Tomorrow
I'll Never Let You Part
For You're Always In My Heart.

Poté udělala rozhodující krok do prázdna. Už nebylo cesty zpět a ona nelitovala. Svůj pád si užívala, dokud neucítila otupující bolest. Její let skončil. Poslední věc, které si stačila všimnout, než její tělo i mysl pohltila temnota, byl vyzvánějící telefon ležící u její hlavy s blikajícím nápisem Michael.


Doufám, že mě neukamenujete teď :-D
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 11. prosince 2012 v 22:02 | Reagovat

Propána, co to je !! O_O  O_O já si tu chrochtám, svatba, dvuletý Michael a naráz toto... uff, úplně mě zamrazilo, co se proboha stalo s malým? No a Kate, taky mohla chvilku počkat s tím skákáním, či co.. zachrání ji, že jo!! Ty kráso jdu na panáka !

2 Starlight Starlight | Web | 12. prosince 2012 v 5:39 | Reagovat

No.... :-? Budu chtít vysvětlení ! Přesně co napsala Zuzy. Co se stalo s malým Mikem, proč o něj přišli ? :-(  V mé povídce se to aspoň všechno vysvětlilo, ale tady ? 8-O  Já udělám kuk a málem se tu udusím snídaní ! O_O  No už kvůli Michaelovi si přeju, aby to dobře dopadlo :-) Rychle další díl ! ;-)

3 amonikam amonikam | 12. prosince 2012 v 11:03 | Reagovat

ty vole O_O tož toto jsem nečekala, to byl dílek O_O
Co se stalo s malým Michaelem, jakto že umřel? Alenko jak si jim tohle proboha mohla udělat? já tě uškrtím, rychle to koukej napravit a Kate zachránit, jestli umře i ona tak tam na tebe vlítnu. tohle musí být šťastná povídka, prosííííím

4 Alča Alča | 12. prosince 2012 v 11:17 | Reagovat

Nooooo...tak koukám milé dámy, že jsem vás tím pěkně rozhodila :-D to je dobře, to je dobře :-D Trocha napětí neuškodí ne? :-D A jak to dopadne s Kate...no uvidíte...

5 Laneey Laneey | Web | 15. prosince 2012 v 9:35 | Reagovat

hejh ! a nakonec napíšeš že se jí to všechno jen zdálo a všem spadne kámen..co kámen ..balvan ze srdce ! :-) že to tak bude viď ? :-( přece si jim toho kloučka nenechala umřít :-(  :-(  :-( ...Michaela bych nakopla ! jak může odjet na tour ? a nechat ji tam ? neozval se několik týdnů..jo to dělal i v reálném životě a jak to dopadlo.. fakt teď je pro mě idiotem který si jí nezaslouží ! já teď doufám, že jí zachrání protože jestli ne tak si mě nepřej ! :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama