Má fantazie je bohatá a tak mám potřebu své představy ventilovat ven prostřednictvím svých příběhů.
Ve stylu psaní se mám co učit, ale to nezlepším, pokud nebudu psát. Ať se vám zde líbí...

Po dlouhé pauze jsem zpět :-)

16. září 2014 v 19:15 | © Má Fantazie
Moje milé věrné čtenářky (a případně moji další noví čtenáři), jste tu? :-D

Měla jsem v psaní velmi dlouhou pauzu, ale jsem zpět a jsem v plné síle.To víte, než se tak nějak ustálí rodinný život chvíli trvá. Volného času není mnoho. Čeho ale je kvanta, jsou mé myšlenky a ty musím dostat ven. No a bylo by to plýtvání, kdybych je nepřevedla do mých ucelených příběhů.

Možná jsem blázen, ale načnu nový příběh s názvem Sokové. Ráda bych, aby toto bylo takové moje další dítko, protože jeho děj ve mně vzkvétá už hezky dlouho. A ráda bych ho doplnila o různé blbinky jako je rozbor postav, rodokmen, mapa území a především - mé vlastní digitálně malované ilustrace. Velmi se na tento můj projekt těším a doufám, že vás zaujme. Již pracuji na prvním díle. :-)

Na povídkách New Life a I won´tbe alone bude taktéž pokračovat. A z jedné věci mám obzvlášť radost! Oběhla jsem své oblíbené stránky a zjistila, že to na některých stále velmi žije a mé srdce jásá! Mám toho plno, co číst! :-) Těšte se na mé komentáře! :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ja Ja | 23. září 2014 v 20:55 | Reagovat

Ahoj. Prepáč že píšem tak neskoro, ale lepšie neskôr, ako nikdy. Som rada, že si sa vrátila. Tiež sa teším na nové diely. Maj sa dobre a prajem Ti šťastie pri písaní a hlavne inšpiráciu. :-)

2 ZdenekR ZdenekR | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:11 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na whatever-happens.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama